Jacco | persoonlijk dank woord

dias latinos | de nozem fotografie amersfoort | fotograaf amersfoort | fotograaf met passie | foto's zeggen zoveel meer

Jacco: “Het is mooi dat Amersfoort een aantal zeer goede fotografen huisvest. Een aantal daarvan zijn wat mij betreft exceptionele fotografen. Peter is er daar een van. Ook als mens is het prettig werken met hem. 
Overduidelijk kijkt hij altijd met een artistieke bril waardoor het plaatje er net even anders uit ziet. Hierdoor worden de meeste foto’s van Peter niet zomaar een kiekje maar een beeld die de schoonheid of zelfs de lelijkheid van het moment weer geven.
Uit eigen ervaring merk ik dat ik er op zijn foto’s net even beter uit zie dan misschien wel de werkelijkheid (of ziet hij toch iets wat ik niet zie?)toch in ieder geval zo dat ik denk , ja zo wil ik over komen!”